fbpx
ukrude [email protected] Львів: +38-063-5-900-900

Тур «Королівське місто на Розточчі. Жовква та Крехівський монастир»

0
Ціна
350 Грн
Ціна
350 Грн
Ім'я Прізвище*
Адреса електронної пошти*
Ваш Запит*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

9588

Є питання?

Не соромтеся зателефонувати нам. Ми – команда експертів, і ми раді вам допомогти.

Офіс Львів +38-063-5-900-900
[email protected]

1 День
Доступність : Дивіться список нижче
Львів
Жовква
Мін. вік : 0+
Галерея
Ціна
Вартість екскурсії для дорослого 
350 грн./ос.
Вартість екскурсії для дитини до 13 років включно
300 грн./ос.
Деталі Туру

Місце Виїзду & Повернення

Львів, пл. Ринок, 1 (Google Map)

 

Час Виїзду

9:00

 

Тривалість маршруту

6 годин

 

Протяжність маршруту

90 км

 

Опис

Жовква – унікальне місто не лише України, а й усієї Центрально-Східної Європи. З нею пов’язані важливі події української та європейської історії, а її архітектурні та культурні пам’ятки, щільність яких – сто об’єктів на один квадратний кілометр, 55 з них – світового та національного значення, є надбанням українського та польського народів, європейської цивілізації загалом.

Окраса Центрально-Східної Європи XVII-XVIII століть, «другий Краків», резиденція королівських і вельможних родин, одне з небагатьох малих міст України, яке зберегло давню архітектурно-планувальну структуру епохи Ренесансу, – таку славу отримало місто, яке у наші дні перетворилося на провінційне містечко, яке, однак, має статус Державного історико-архітектурного заповдника. Заснував місто майбутній коронний гетьман і канцлер Речі Посполитої Станіслав Жолкевський. У Жовкві була резиденція короля Яна ІІІ Собеського. За версією багатьох істориків, саме у Жовкві 1595 року народився Богдан Хмельницький.

Під час екскурсії ми побачимо замок Жолкевських ХVІ століття, ратушу ХІХ століття, міські мури з баштами, Глинянську браму, архітектурний ансамбль ринкової площі, костел Святого Лаврентія з «місцевою пізанською вежею», Домініканський монастир та унікальну для Західної України збережену синагогу XVII століття, а також одну з найстаріших дерев’яних церков у Галичині – церкву Святого Духа (1502 рік).

Після прогулянки Жовквою ми помандруємо до Крехівського монастиря Святого Миколая отців василіян – пам’ятку архітектури національного значення XVII-XVIII століть.

Мапа

1 турист(ів) переглядають цей тур прямо зараз!

GDPR