fbpx
ukru [email protected] Львів: +38-063-5-900-900

Тур «Замки Закарпаття»

0
Ціна
600 Грн
Ціна
600 Грн
Ім'я Прізвище*
Адреса електронної пошти*
Ваш Запит*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

9790

Є питання?

Не соромтеся зателефонувати нам. Ми – команда експертів, і ми раді вам допомогти.

Офіс Львів +38-063-5-900-900
[email protected]

1 День
Доступність : Дивіться список нижче
Львів
Замки Закарпаття
Мін. вік : 0+
Галерея
Ціна
Вартість екскурсії для дорослого 
600 грн./ос.
Вартість екскурсії для дитини до 13 років включно
550 грн./ос.
Деталі Туру

Місце Виїзду & Повернення

Львів, пл. Ринок, 1 (Google Map)

 

Час Виїзду

6:45

 

Тривалість маршруту

1 день

 

Протяжність маршруту

560 км

 

Опис

Встигнути побачити три з-поміж найгарніших замків України з програмою за один день можна, набравшись достатньо терпіння та витримки. Адже проїхати 600 кілометрів екскурсійним автобусом – справа не з легких. Але побачене того вартує!

Палац родини Шенборнів-Бугеймів вражає вишуканістю та архітектурною довершеністю. Палац будували як літню та мисливську резиденцію для відпочинку на замовлення графа Ервіна Фрідріха Шенборна. Тут прекрасно поєднані архітектурні особливості будинку та прилеглого до нього парку. Свого часу тут відпочивало чимало знаних персон. Повоєнна історія маєтку – це процес його перетворення на курорт. За радянських часів тут відкрили санаторій «Карпати», що працює й донині.

Мукачівський замок у минулому виконував надважливу функцію – нагляду та контролю за шляхом із Угорщину в Галичину через Верецький перевал. Неприступності цій твердині додавало облаштування на її подвір’ї криниці глибиною 85 метрів, яка вважається однією з найглибших в Україні.

З ХІ по ХVIII століття замок кількасот разів переходив із рук в руки. Згодом була тут в’язниця, яку називали австрійською Бастилією. У ХХ столітті фортецю пристосували для потреб чехословацької та угорської армій, у 40-50-х рр тут перебували органи НКВС, а потім її перетворили на школу механізаторів, курси голів колгоспів та профтехучилище. З 1993 року це історичний і краєзнавчий музей та картинна галерея.

Величну споруду Ужгородського замку помітно вже на під’їзді до міста. Вона стоїть на природній горі. Середньовічна хроніка «Діяння угорців» пов’язує заснування замку з іменем легендарного слов’янського князя Лаборця.

З трьох сторін фортеця-замок оточена вирубаним у скелі ровом, а з іншого – урвищем. У внутрішньому дворі зберігся 35-метровий колодязь. На жаль, від декору замку залишились лише окремі фрагменти. Гарне враження, однак, справляють пізніші розписи, які збереглися в одній з кімнат замку.

Дорогою близько 8:00 у Стрию робимо «санітарну зупинку» на каву. Обід (не комплексний, за індивідуальним замовленям) бронюємо у кнайпі «Деца у нотаря» – місцина, яку можна вважати окремим екскурсійним об’єктом. Повертаємось у центр Львова. За бажанням, замовляємо таксі, бронюємо квитки на потяги, забезпечуємо житлом.

Вхідні квитки:
Замок Шенборнів — 10 грн.
Замок Паланок — 40 грн.
Ужгородський замок — 35 грн.
Обід в ресторані «Деца у нотаря» — від 100 грн.

 

Мапа

1 турист(ів) переглядають цей тур прямо зараз!

GDPR